راهنما و قونین سایت نوین ویزیت

ليست سوالات و قوانین وبسایت نوین ویزیت:

قوانین استفاده از وبسایت و نوبت دهی اینترنتی نوین ویزیت:
اطلاعات درج شده از پزشکان، روانشناسان و مشاوران در وب سایت بر اساس موارد مورد تایید شخص صاحب پروفایل می باشد و نوین ویزیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات درج شده ندارد.
در صورت نارضایتی شخص صاحب پروفایل، اطلاعات درج شده از وی بدون هیچ قید و شرطی حذف خواهد شد.
سامانه ی نوین ویزیت به صورت ویژه برای سهولت بیماران در جستجو و نوبت گرفتن از پزشکان، روانشناسان و مشاوران بوده و وب سایت تبلیغاتی نمی باشد.
نوین ویزیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات پزشکان، مشاوران و یا روانشناسان درج شده ندارد.
چنانچه گزارشی در مورد نارضایتی کاربران از یک پزشک، نارضایتی پزشک از درج اطلاعات وی در وب سایت و هر گونه شکایتی با شماره های پشتیبانی سیستم تماس حاصل فرمایید، تیم پشتیبانی نوین ویزیت بر اساس صلاح دید و در صورت صحیح بودن اطلاعات دریافتی اقدام به عمل مناسب خواهد کرد.
نوین ویزیت دارای پنل کاربری برای پزشکان فعال می باشد، پزشکان از طریق این پنل قادر به مدیریت اطلاعات خود هستند که شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود :
مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه،
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص به عنوان نمونه کار و ...
هر نوع متن که جنبه خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد
در صورت هرگونه سو استفاده از شماره تلفن همراه درج شده در پروفایل پزشک یا نشانی پست الکترونیکی پیگرد قانونی دارد و نوین ویزیت در مورد این سو استفاده هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

چگونه پزشک مورد نظر خود را جستجو کنم؟
در صفحه اصلی می توانید از طریق انتخاب تخصص پزشک مورد نظر خود و یا شهر و محله پزشک ، کلیه پزشکان دارای مشخصات انتخابی را مشاهده نموده و پس از آن با انتخاب نام پزشک به صفحه ایشان هدایت شوید

نوبت دهی آنلاین چگونه است؟
پس از مراجعه به صفحه پزشک می توانید در بخش نوبت دهی آنلاین مطب برنامه زمان بندی مطب را مراجعه و نوبت مورد نظر را اخذ نمایید.

نوبت من در انتظار تایید می باشد، به چه معناست؟
نوبت شما در مرحله رزرو شده می باشد و پس از تایید منشی محترم به شما زمان نهایی اعلام خواهد شد.

نوبت من در وضعیت تایید نشده قرار گرفته است، به چه معناست؟
زمان خالی برای زمان درخواستی وجود نداشته و نوبت شما توسط پزشک محترم لغو شده است، لطفاً مجدداً و برای زمان دیگری درخواست نمایید.